O inwestycji:

     Apartamenty Bandtkiego to zespół 4 nowoczesnych i kameralnych   budynków wielorodzinnych.   Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały  wykończeniowe tworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.  Biuro architektoniczne zadbało o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie 54 apartamenty o  metrażach od 33,30m2 do 189,50m2, w układach od 1 pokojowego do  6 pokojowego.  Przylegający do inwestycji teren zielony zostanie zaadaptowany pod park z bezpośrednim dostępem dla naszych Klientów  od strony południowej. Pod zespołem budynków zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

 

     Dołożyliśmy starań aby Apartamenty Bandtkiego spełniały zróżnicowane potrzeby naszych klientów, poprzez lokalizację i architekturą stworzyliśmy projekt niespotykany wśród inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa.

  Apartamenty Bandtkiego to inwestycja charakteryzująca się prywatnością w otoczeniu zieleni, propozycja dla Klientów poszukujących ciekawego miejsca na mapie Krakowa.

 

KG Group – Inwestor: 

   Bandtkiego KG Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa założona w celu realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego, polegającego na budowie inwestycji  Apartamenty Bandtkiego w Krakowie.

   Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej KG Group realizującej m.in. przedsięwzięcia mieszkaniowe i handlowo-usługowe na terenie Polski. Inwestycja realizowana jest przez zespół pracowników posiadających wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w realizacji ogólnopolskich inwestycji deweloperskich. Połączenie praktyki, kompetencji i pasji doprowadziło do pojawienia się kolejnego projektu deweloperskiego na mapie Krakowa. W swoim katalogu zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych firma posiada inwestycje w Krakowie i Wrocławiu. Grupa Kapitałowa KG to również budowa i komercjalizacja obiektów biurowych i  handlowo-usługowych.

   Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000591499

KG Group – realizacje: 

Osiedle Rycerskie

Kameralne 3 i 4 piętrowe budynki w otoczeniu ciszy i zieleni. Wygodne mieszkania, dające wiele możliwości aranżacji. Dla Twojego komfortu – podziemne parkingi. Poznaj bliżej Osiedle Rycerskie – idealne miejsce, by mieszkać i poczuć się, jak we własnym królestwie.

Czerwone Maki

Mieszkania w inwestycji Czerwone Maki charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami, które pozwalają na kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Zostały zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi trendami.

Osiedle Piltza

to propozycja skierowana do osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak również dla osób chcących zmienić swoją przestrzeń życiową.

Osiedle Telimeny

to miejsce idealne dla rodziny jak również dla osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania.

Wojewódzka 10

Obiekt biurowy przy Wojewódzkiej to czteropiętrowa nieruchomość, która została wzniesiona w Katowicach.

Atut

Idea convenience shopping center oparta jest na wygodzie codziennych zakupów, to propozycja obiektu handlowego idealnego dla obszarów miejskich.

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zapraszamy również do biura inwestycji – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

APARTAMENTY BANDTKIEGO

Biuro Sprzedaży 
ul. Lea 202a, Kraków
Tel. 12 357 41 60, 12 357 41 62
biuro@apartamentybandtkiego.pl
Godziny otwarcia
Pon – Pt:   10:00-17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e – mail, w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.


Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.