Kameralne osiedle

Apartamenty Bandtkiego to połączenie elegancji i nowoczesności. 3-piętrowe budynki z windami zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal, tworząc wyjątkowy projekt na mapie Krakowa.

   Znakomita lokalizacja

Osiedle położone jest w zacisznej części Bronowic, przy parku Młynówka Królewska, pośród domów jednorodzinnych i szeregowych. Gwarancja ciszy i spokoju w samym sercu miasta.

   Komfortowe apartamenty

W naszej ofercie znajdują się apartamenty od 34m2 do 190 m2 z tarasami, zielonymi ogródkami i balkonami. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o jak największym komforcie przyszłych mieszkańców. 

   Wiarygodny deweloper

Inwestorem i deweloperem Apartamentów Bandtkiego jest KG Group, wiarygodny i sprawdzony deweloper z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Projektant

Inwestycja Apartamenty Bandtkiego została zaprojektowana przez od lat obecne na rynku, renomowane krakowskie biuro architektoniczne LINIAarchitekci M.J.Bruzda, specjalizujące się w projektach zespołów mieszkaniowych.
www.liniaarchitekci.pl

 

Wizualizacje II etapu

 
 
 
 
 

Galeria I etapu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skontaktuj się z nami

Tel. 12 357 41 60

Wyślij wiadomość

Apartamenty
Bandtkiego
Biuro Sprzedaży
Ul. Lea 202a 
30-133 Kraków

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.
  Apartamenty Bandtkiego
  Biuro Sprzedaży
  ul. Lea 202a
  30-133 Kraków

  Tel. 12 357 41 60
  biuro@apartamentybandtkiego.pl

  Godziny otwarcia: 
  Pon.-Pt. godz. 10:00-17:00

  KG Group S.A.
  ul. Lea 202a
  30-133 Kraków

  Tel. 12 636 42 51 
  biuro@kgg.com.pl

  Godziny otwarcia: 
  Pon.-Pt. godz. 9:00-17:00